Bohça Kutusu

Düşlerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz!

damat-bohcasi-kutusu-hazirlama
gelin-damat-bohca-kutusu-cam
cam-gelin-damat-bohca-kutusu

Ülkemizin tüm bölgelerinde evlilik sürecinin farklı aşamalarında gelin ve damat tarafı birbirlerine hediyeler hazırlar ve bunları özenle paketleyerek birbirlerine sunarlar. Kaizen Concept olarak hazırlamış olduğunuz hediyeleri koyabileceğiniz gelin bohça kutusu ve damat bohça kutusu ürünlerini sizlere özel olarak tasarlıyor.

Nasıl sipariş verebilirim?

Görsellerde yer alan bohça kutuları içerisinde seçiminizi yaptıktan sonra çiçek ve kurdele renklerini bizlere Whatsapp hattımızdan belirterek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Farklı bir şehirden veya ülkeden sipariş verebilir miyim?

Türkiye’nin tüm şehirlerinden sipariş aldık ve kargoda herhangi bir problemle karşılaşmadan teslimatları gerçekleştirildi. Yurt dışına da bohça kutusu gönderiminde bulunduk.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Yurt içinden sipariş veriyorsanız EFT, Havale, ATM Kartsız İşlem veya Cebe Havale yöntemleriyle ödeme gerçekleştirilebilir. Yurt dışından sipariş verdiğiniz de ise Western Union’la ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünüm ne zaman kargoya verilir? 

Ürününüz 3-4 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

Kaizen Concept olarak evlilik sürecinde sizleri yalnız bırakmıyor ve hazırlayacağınız bohçaları koyabileceğiniz cam kutuları sizler için özenle hazırlıyoruz. Ürünlerin üzerinde yer alan kurdele ve çiçekler isteklerinize göre değiştirilebilir. Ürünler camdan yapıldığı için en sağlıklı teslimat yöntemi şüphesiz elden teslimattır. Tüm ürünlerimiz gibi gelin damat bohça kutusu ürünleri de özenle ambalajlanarak kargo firmasına teslim ediliyor; kargoda yaşanabilecek problemler şirketimizle ilgili değildir. Bu nedenle teslimat sırasında üründe her hangi bir problem varsa kargo yetkilisi ile tutanak tutmanızda fayda var.

3 cevap

  1. Müjgan Aydın dedi ki:

    Güzel bi bohça kutusu oldu. Tam bir kaynana çatlatıcı:):)

  2. Sevtap Akca dedi ki:

    Güzel ve dayanıklı. Günlük olarak dekotratif olarka da kullanılır.

  3. Yeşim Cambaz dedi ki:

    Cam bohça kutusu aldık. Nişanlımın cüzdan, kemer, ayakkabı vs ufak şeylerini koyduk. çok sempatik oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Powered by